KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896193
nr 1489 6193
Oidentifierad konstnär. Signerad Nelisson, Stilleben med frukt & Champagne. Olja på duk, 77x98 cm, yttermått inklusive ram: 95x114 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:52:26
1.000 kr
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.800 kr